Fortigate Dökümanlar

Fortigate Destek olarak sizlerin daha rahat veri dosyalarını incelemenizi olanak sağlamak adına mevcut ürünlerimize ait bütün veri dosyalarını indirebilirsiniz

Fortigate 100F Serisi

FortiGate 100F serisi, orta ve büyük ölçekli kurumsal dağıtılmış konumlar için yeni nesil güvenlik duvarı ve SD-WAN özelliklerini bir araya getirir. İş açısından kritik uygulamalar için optimum performansın yanı sıra en iyi güvenlik etkinliğini sunar.

Fortigate 80F Serisi

FortiGate FortiWiFi 80F serisi, entegre WiFi-6 (802.11ax) ile kurumsal şubeler ve orta ölçekli işletmeler için kompakt, fansız, masaüstü form faktöründe uygulama merkezli, ölçeklenebilir ve güvenli bir SDWAN çözümü sunar. Basit, uygun maliyetli ve kurulumu kolay bir çözümde çip üzerinde sistem hızlandırma sağlar. 

Fortigate 60F Serisi

FortiGate/FortiWiFi 60F serisi, kurumsal şubeler ve orta ölçekli işletmeler için kompakt, fansız bir masaüstü form faktöründe hızlı ve güvenli bir SD-WAN çözümü sunar. Basit, uygun maliyetli ve kurulumu kolay bir çözümde çip üzerinde sistem hızlandırma ve sektör lideri güvenli SDWAN ile siber tehditlere karşı koruma sağlar. 

Fortigate 40F Serisi

FortiGate/FortiWiFi 40F serisi, kurumsal şubeler ve orta ölçekli işletmeler için kompakt, fansız bir masaüstü form faktöründe hızlı ve güvenli bir SD-WAN çözümü sunar. Basit, uygun maliyetli ve kurulumu kolay bir çözümde çip üzerinde sistem hızlandırma ve sektör lideri güvenli SDWAN ile siber tehditlere karşı koruma sağlar.